Pedigree OCM FB_LV.jpgPedigree OCM FB_LV.jpg~437 KBShow Download
 


27. aprīlis, 2019 - Pasaules Veterinārā diena
Pasaules veterinārārstu asociācija izveidoja Pasaules veterināro dienu 2000. gadā, lai akcentētu un  veicinātu dzīvības glābšanas darbu, ko veic veterinārārsti visā pasaulē. Sviniet kopā ar savu mājdzīvnieku Pasaules veterināro dienu, iegādājoties mājas mīlulim kādu kopšanas aksesuāru vai jaunu rotaļlietu. Tādējādi jūs parādīsiet veterinārstam, cik daudz jums viņš nozīmē un ka jūs novērtējat darbu, kas tiek veikts, lai jūsu mājdzīvnieks būtu vesels.

28. septembris - Pasaules Trakumsērgas diena
Starptautiskajā  Trakumsērgas dienā tiek aktualizēti jautājumi par šīs slimības sekām cilvēkiem un dzīvniekiem. Tiek organizēti izglītojoši pasākumi par dzīvnieku vakcinācijas nozīmi.

4. oktobris - Starptautiskā dzīvnieku aizsardzības diena 
1931.gadā skaistajā Italijas pilsētiņā Florencē tika atzīmēta pirmā Pasaules dzīvnieku aizsardzības diena.Toreiz biologi pievērsās jautājumam par izzūddošo savvaļas dzīvnieku sugu aizsardzības nepieciešamību.
Šobrīd šajā dienā tiek aktualizēts jautājums par mājdzīvniekiem, kas pakļauti cilvēka cietsirdībai.

 

Atstarojošie elementi.

Tumšos vakaros  par savu drošību un redzamību jārūpējas ne tikai cilvēkiem, bet arī suņiem. Neaizmirstiet iegādāties atstarojošos elementus, kas domāti suņu drošībai vakara pastaigu laikā.

Atstarojošas vestes

 Atstarojošie piekariņi